Listopad przeżywaliśmy bardzo twórczo. Pamiętaliśmy o Święcie Niepodległości, były różne zajęcia i imprezy, np. Andrzejki oraz zabawy na śniegu:





























Listopad przeżywaliśmy bardzo twórczo. Pamiętaliśmy o Święcie Niepodległości, były różne zajęcia i imprezy, np. Andrzejki oraz zabawy na śniegu:




























