Jasna Góra

29.11.2025 r. byliśmy w Częstochowie na Jasnej Górze, gdzie po zwiedzaniu włączyliśmy się w spotkanie uczestników Papieskich Dzieł Misyjnych pod hasłem „Uczniowie-misjonarze u Matki”: