Jasna Góra
29.11.2025 r. byliśmy w Częstochowie na Jasnej Górze, gdzie po zwiedzaniu włączyliśmy się w spotkanie uczestników Papieskich Dzieł Misyjnych pod hasłem „Uczniowie-misjonarze u Matki”:



























29.11.2025 r. byliśmy w Częstochowie na Jasnej Górze, gdzie po zwiedzaniu włączyliśmy się w spotkanie uczestników Papieskich Dzieł Misyjnych pod hasłem „Uczniowie-misjonarze u Matki”:



























27.11.2025 r. uczestniczyliśmy w warsztatach pieczenia Piernika Figuralnego w Kuźni Rzemiosł Dawnych w Dobkowie:


























07.11.2025 r. gościliśmy w naszej Świetlicy Teatr Eden ze spektaklem pt.”Najlepszy przyjaciel”:





























