Życzenia Wielkanocne
23.04.2025 r. mieliśmy w naszej świetlicy uroczyste Życzenia Wielkanocne, czytaliśmy też życzenia od przyjaciół i darczyńców oraz robiliśmy kanapki świąteczne:
























23.04.2025 r. mieliśmy w naszej świetlicy uroczyste Życzenia Wielkanocne, czytaliśmy też życzenia od przyjaciół i darczyńców oraz robiliśmy kanapki świąteczne:























