Świeradów-Zdrój 2024

15.06.2024 r. byliśmy na wycieczce w Świeradowie-Zdroju oraz w Górach Izerskich. Na Stóg Izerski wyjechaliśmy kolejką gondolową podziwiając panoramę Gór Izerskich. Na szczycie czekały na nas przepiękne widoki i doświadczenie górskiej wędrówki. Następnie zjechaliśmy do miasta i  spacerowaliśmy zabytkowym deptakiem zwiedzając zabytki, park oraz piękną fontannę z czterema żabami. Kupiliśmy też pamiątki i skorzystaliśmy z atrakcji na placu zabaw. W drodze powrotnej wybraliśmy się na Izerski punkt antygrawitacyjny, gdzie nasz bus sam wjechał pod górę. Dziękujemy za niesamowite wrażenia i malownicze widoki:

Dzień Rodziny 2024

4 czerwca 2024 r. świętowaliśmy w naszej świetlicy Dzień Rodziny:

Obserwatorium Astronomiczne

30.04.2024 r. uczestniczyliśmy w fantastycznych zajęciach w Obserwatorium Astronomicznym przy Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu. Przez teleskop z profesjonalnymi filtrami widzieliśmy nawet wybuchy na słońcu. Nikt nie zgubił się w wielkim labiryncie, a zajęcia kończyło wodne strzelanie. W drodze powrotnej zwiedziliśmy część Starej Kopalni w Wałbrzychu i mogliśmy skosztować „węglowych” lodów:

Życzenia Wielkanocne 2024

03.04.2024 r. spotkaliśmy się w naszej świetlicy na Życzeniach Wielkanocnych. Tradycyjnie robiliśmy też samodzielnie kanapki świąteczne: